ברכות לברית מילה

מסיבת ברית  > ברכות לברית מילה > ברכות למסיבת ברית

ברית - ברכות למסיבת ברית

קטגוריות רלוונטיות:  ברכות לברית מילה 

ברית

ברכות למסיבת ברית
להורים המאושרים ולתינוק המקסים

ברית המילה היא מאורע דתי בעל חשיבות היסטורית ראשונה במעלה. זה הוא טקס מכובד אשר עובר במסורת היהודית כבר אלפי שנים - זכר לברית שכרת אברהם אבינו עם אלוהים. ביום החשוב הזה ברצוני לאחל לכם שאתם ובנכם שניכנס היום תחת הברית הקדושה , תזכו לשמירה אלוהית כל ימי חייכם ולמצוות ומעשים טובים. מי ייתן שהמצווה החשובה הזאת תהיה ראשונה מדי רבים שיזכה בה ילדכם ושילך תמיד בדרך הישר.

היו גאים וזכרו שלא תמיד יכלו אבותינו לקיים את מצוות ברית המילה בגאון ולכן היא כה חשובה. בחירתכם להביא את בנכם בברית מילה ולקיים מצוות גדולה זאת כדת משה וישראל, קבל עם ועדה לעיני משפחתכם וחבריכם הטובים ראויה להערכה ושבח. זכרו תמיד שכל האנשים היקרים לכם אשר באו לשמוח ולחגוג איתכם ביום המאושר הזה תמיד יהיו אתכם. דעו שכולנו אוהבים אתכם, שמחים לעזור בכל אשר תלכו ותמיד נשמח לעזור לכם ולהיות שם ולתמוך בכם וכמובן בתינוק היקר.


הדפסת ברכות למסיבת ברית שיתוף ברכות למסיבת ברית בפייסבוק


בריתהמלצות / סיפורים:  הוסף  קטגורית ברכות לברית מילה

מסיבת ברית, הנו אתר המרכז עבורכן את מיטב נותני השרות לברית מילה. בין נותני השירות למסיבת ברית ניתן למצוא:
מוהלים מוהלים רופאים הלכות לברית ברכות לברית מילה ברכות לבריתה הפעלות ואטרקציות דברי תורה לברית בחירת שם לתינוק/ת מקומות לברית ועוד מגוון נותני שירות למסיבת ברית.

האינפורמציה המוצגת באתר מסיבת ברית, התקבלה מבעלי המקצוע עצמם מבלי שנבדקה ע "י האתר. האתר אינו אחראי לאמיתות התכנים המפורסמים ולכל הקשור בהם וכן אינו אחרא י לכל הפסד או נזק שייגרמו למשתמשים באתר המתקשרים עם בעלי המקצוע. חובתם של הגולשי ם לוודא את טיב ההתקשרות עם בעלי המקצוע על כל הקשור והמשתמע מכך. פרטים מלאים ב"תנאי השימוש".

כל הזכויות שמורות © - סקנסופט חברת סחר בע"מ 1992-2016 - (brit101) מסיבת ברית - © All Right Reserved
למעלה מ-24 שנות מצויינות ואמינות